نسخه وب اپلیکیشن
 
تمامی کاربران  بر اساس نوع تلفن هوشمند خود راه متفاوتی برای دسترسی به اپلیکیشن تاک دارند. به عنوان مثال کاربرانی که تلفن هوشمند آنها دارای سیستم ‌عامل اندروید است می‌توانند از بازار‌های نصب اپلیکیشن‌های اندروید مانند کافه بازار و یا لینک دسترسی مستقیم به دانلود اپلیکیشن از طریق سایت تاک و یا کانال تلگرامی،   آن را دانلود و استفاده نمایند.
اما به غیر از راه‌های بالا راه دیگری برای دسترسی به  اپلیکیشن تاک وجود دارد. راهی که فارغ از سیستم‌عامل تلفن هوشمند برای همه حتی کسانی که از مرورگر کامپیوتر شخصی خود استفاده می‌کنند، در دسترس است.
 
نسخه ی تحت وب تاک
نسخه‌ی تحت وب تاک یا وب‌اپلیکیشن تاک، سرویسی است که این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند بدون استفاده از اپلیکیشن، و از طریق انواع مرورگرها، به این شبکه اجتماعی دسترسی یابد. وب‌اپلیکیشن تاک از نظر قابلیت، تفاوت خاصی با اپلیکیشن اندروید یا آی ‌او اس ندارد و هیچگاه از دسترس خارج نمی‌شود.

نکته‌ی مهم در مورد نسخه‌ی تحت وب تاک این است که کاربران سیستم عامل iOS، در استفاده از این نسخه، به هیچ مشکلی برنخواهند خورد. حتی در زمان‌هایی که به دلایل مختلف مثل تحریم‌های شرکت اپل، اپلیکیشن‌های ایرانی بر روی این گوشی‌ها دچار اختلال می‌شوند، اپلیکیشن تحت وب تاک همچنان قابل استفاده است.

اگر می‌خواهید از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود به نسخه‌ی تحت وب تاک دسترسی یابید، ، کافی است به آدرس https://web.agritak.ir مراجعه کرده و درست مانند اپلیکیشن، با آن کار کنید.

اما اگر از گوشی آیفون استفاده می‌کنید و ترجیح می‌دهید به جای هر بار وارد شدن به مرورگر گوشی خود، نسخه‌ی تحت وب تاک را مانند سایر اپلیکیشن‌ها روی گوشی خود داشته باشید، کافی است پس از باز کردن لینک  https://web.agritak.ir، از قسمت پایین صفحه گوشی موبایل خود دکمه Share را انتخاب کنید:
 سپس در نوار مشخص شده، گزینه Add to Home Screen را لمس کنید:
 بعد از اینکه پیغامی برای شما به نمایش درآمد، گزینه Add را انتخاب کنید. حالا، وب‌اپلیکیشن تاک، در کنار سایر اپلیکیشن‌های گوشی هوشمند شما قرار می‌گیرد و به راحتی قابل استفاده است:
جهت دسترسی به  نسخه وب اپلیکیشن تاک بر روی تصویر زیر کلیک نمایید:

6.0.3.0
گروه دورانV6.0.3.0